Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 222641104

Název akce:
Kurz – Psychoonkologie
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
222641104
Datum a čas konání:
26.03.2024 - 9:00
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
1900 Kč (78 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře, psychology, fyzioterapeuty.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Psychologie, Ostatní lékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína, Fyzioterapeut
Vedoucí:
MUDr. VEČEŘOVÁ PROCHÁZKOVÁ Alena
PhDr. Ing. POSPÍCHAL Martin
Lektoři:
PhDr. Ing. POSPÍCHAL Martin
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Kurz psychoonkologie pokrývá klíčová témata, se kterými se můžeme v pomáhajících profesích potkat u onkologicky nemocných. Kurz na jedné straně nabízí porozumění základním dopadům onkologického onemocnění na psychiku člověka a jeho blízké. Na straně druhé ukazuje aktuální vědecké poznatky možných psychoneuroimunologických souvislostí nemoci, její progrese, ale také důležitosti psychiky při samotném uzdravování. Zabývá se specifičností psychické péče o onkologické pacienty, ale i nutnosti péče o samotného zdravotníka, který mu je nablízku. Výuka obsahuje řadu praktických kazuistik, včetně získávání základních informací pro reálnou praxi s onkologicky nemocnými nebo jejich blízkými. Je zaměřena na práci s dospělou populací.

Soubory ke stažení

Další možnosti

Jiné vzdělávací akce, které by vás mohly zajímat