Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 209341101

Název akce:
Webinář – Klinická farmakologie antikoagulační léčby
Typ akce:
Webinář
Kód akce:
209341101
Datum a čas konání:
23.05.2024 - 13:00-16:00
Místo konání:
On-line
Použité technologie vysílání:
Zoom
Cena:
900 Kč (37 €)

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře a klinické farmaceuty.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Farmaceutické obory, Ostatní lékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína
Vedoucí:
PharmDr. RYCHLÍČKOVÁ Jitka, Ph.D., BCPS
Doc. MUDr. URBÁNEK Karel, Ph.D.
Lektoři:
Doc. MUDr. URBÁNEK Karel, Ph.D.
PharmDr. RYCHLÍČKOVÁ Jitka, Ph.D., BCPS
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Bc. Marie Klemšová
E-mail: marie.klemsova@ipvz.cz
Telefon: +420 261 092 457
Kmenový základ:
Není
Program:
Kurz bude zaměřen na využití znalostí farmakodynamiky, farmakokinetiky a lékových interakcí pro dávkování a bezpečnost antikoagulancií v klinické praxi. V úvodní části budou zopakovány základní farmakologické vlastnosti antikoagulancií s jejich významem pro praxi. Druhá část bude zaměřena na praktické aplikace farmakokinetiky při jejich dávkování v praxi. Třetí část bude věnována ovlivnění jejich použití nejvýznamnějšími lékovými interakcemi. Kurz má interaktivní charakter s řešením kazuistik a praktickými výpočty.

Další možnosti