Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 235032277

Název akce:
Kurz – Použití HFNO terapie v klinické praxi a optimální zvlhčování dýchacích cest během UPV
Typ akce:
Mimořádný kurz
Kód akce:
235032277
Datum a čas konání:
27.09.2023 - 9:00
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
1800 Kč (74 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
pro sestry a lékaře.
Tématické celky:
Chirurgické obory, Interní obory, Pediatrické obory, Obory všeobecných sester, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Neurologie
Vedoucí:
Bc. MARTINÁKOVÁ Libuše, MBA
Lektoři:
Ing. MICHALÍK Karel
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
PhDr. Eva Morávková
E-mail: eva.moravkova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 458
Kmenový základ:
Není
Program:
Kurz zaměřen na HFNO terapie včetně využití terapie na ventilátorech pro všechny, kteří chtějí rozšířit znalosti High flow a související problematiky. Kurz bude veden interaktivním způsobem s maximálním zapojením všech absolventů. Oxygenoterapie včetně aktivního zvlhčení u ventilovaných pacientů se zaměřením na zásadní klinické rozdíly mezi tzv. pasivním/aktivním způsobem zvlhčení a jeho přínosem pro pacienta, inhalační podání léčiv během HFNO, UPV, ale i u spontánně ventilujících pacientů. Praktická ukázka využití aktivního zvlhčení pacientů na UPV, Weaning tracheostomovaných pacientů, variabilní podání oxygenoterapie, vysvětlení jednotlivých pojmů a mechanismů účinku HFNO terapie a následná diskuse s absolventy o veškerém využití terapie v praxi. Správný výběr nosní kanyly a aplikace na pacienta, postupný weaning pacienta po UPV. Kazuistiky a léčebné postupy u hypoxemie/hyperkapnie. Nástroje k vyhodnocení účinnosti HFNO terapie a jejich implementace v praxi.

Další možnosti