Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 201632104

Název akce:
Webinář – Point-of-Care ultrasonografie v intenzivní a urgentní medicíně – minisérie 5: Vyšetření intraabdominální žilní kongesce
Typ akce:
Webinář
Kód akce:
201632104
Datum a čas konání:
14.12.2023 - 16:00-18:00
Místo konání:
On-line
Použité technologie vysílání:
Zoom
Cena:
300 Kč (13 €)

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
všechny zájemce o Point-of-Care ultrasonografii při řešení akutních stavů napříč obory, především ale pro zájemce o anesteziologii, intenzivní medicínu a urgentní medicínu.
Tématické celky:
Chirurgické obory, Interní obory, Pediatrické obory, Zobrazovací a laboratorní metody, Neurologie
Vedoucí:
doc. MUDr. ŠKULEC Roman, Ph.D.
Lektoři:
doc. MUDr. ŠKULEC Roman, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Vyšetření intraabdominální žilní kongesce. Výuková přehledová přednáška na danou problematiku obsahující potřebný rozsah teoretických znalostí i příklady ultrasonografických nálezů ve formě videosekvencí. Minisérie je složená ze tří webinářů, přičemž každý webinář tvoří 1 hodinu edukační přednáška a po ní bude následovat 15 minut diskuze ve formě odpovědí na písemné otázky pokládané v průběhu přednášky a bezprostředně po ní.

Další možnosti

Jiné vzdělávací akce, které by vás mohly zajímat