Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 238032111

Název akce:
Webinář – EHDS – evropský zdravotní datový prostor (Zpráva z vyšetření obrazového komplementu)
Typ akce:
Webinář
Kód akce:
238032111
Datum konání:
28.11.2023
Místo konání:
On-line
Použité technologie vysílání:
Zoom
Cena:
600 Kč (25 €)

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře, zubní lékaře, lékárníky, další zdravotnické pracovníky a jiné zdravotnické pracovníky ve zdravotnictví.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Stomatologické obory, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína, Fyzioterapeut
Vedoucí:
MUDr. CABRNOCH Milan, MBA
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Kurz je zařazený do bloku European Health data Space (EHDS). Ve stávající praxi, nejen v českém zdravotnictví, je hojně využíváno možností elektronického přenosu obrazových informací mezi zdravotnickými pracovišti. Poměrně časté je distanční popisování získaných obrazových výsledků kvalifikovaným odborníkem. Méně často dochází k systematickému přenosu popisu takových vyšetření, zprávy o provedeném vyšetření, k indikujícím lékařům. EHDS akcentuje systematický přístup k tomuto tématu, přináší poptávku po standardizaci nejen přenosu obrazu, ale i zprávy ze zobrazovacího vyšetření, její struktuře i zacházení s ní. Novým momentem jsou práva pacienta na přístup k těmto informacím.
Upřesnění:
Další související témata: Co přinese EHDS českému zdravotnictví? (10. října 2023) Elektronický recept (24. října 2023) Pacientský souhrn (7. listopadu 2023) Laboratorní zpráva (21. listopadu 2023) Propouštěcí zpráva (12. prosince 2023)

Další možnosti