Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 203131274

Název akce:
Webinář – Invazivní streptokokové infekce
Typ akce:
Mimořádný webinář
Kód akce:
203131274
Datum a čas konání:
30.03.2023 - 14:00-16:00
Místo konání:
On-line
Použité technologie vysílání:
YouTube
Cena:
400 Kč (17 €)

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
infektology, mikrobiology, epidemiology, praktické lékaře, praktické lékaře pro děti a dorost, internisty, pediatry, dermatovenerology, chirurgy, intenzivisty, klinické farmaceuty.
Tématické celky:
Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Farmaceutické obory, Ostatní lékařské obory, Dermatologie a venerologie
Vedoucí:
MUDr. ŠTEFAN Marek, MBA
Lektoři:
prof. MUDr. BENEŠ Jiří, CSc.
MUDr. BLECHOVÁ Zuzana, Ph.D.
MUDr. KOZÁKOVÁ Jana
MUDr. ŠTEFAN Marek, MBA
MUDr. BÉBROVÁ Eliška
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Milena Keslová
E-mail: keslova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 457
Kmenový základ:
Není
Program:
Webinář se zabývá invazivními streptokokovými infekcemi, které se v poslední době začaly objevovat ve zvýšené míře. Problematika invazivních streptokokových infekcí bude probrána komplexně, od obecných informací o etiologii, přenosu, patogenezi, klinických projevech, diagnostice a léčbě, přes epidemiologická data až po popis klinických průběhů formou kazuistických sdělení. Účastník webináře se dozví, jak včas rozpoznat invazivní streptokokovou infekci a jak přistupovat k účinné antibiotické léčbě pacientů.

Soubory ke stažení

PROGRAM (125 KB)

Další možnosti