Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 235031278

Název akce:
Kurz – Manažerský trénink – 2. pokračování
Typ akce:
Mimořádný kurz
Kód akce:
235031278
Datum a čas konání:
26.04.2023 - 8:30
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
2700 Kč (111 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
NLZP, lékaře a vedoucí pracovníky.
Tématické celky:
Interní obory, Onkologické obory, Praktické lékařství, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Ostatní nelékařské obory, Neurologie, Fyzioterapeut
Vedoucí:
Bc. MARTINÁKOVÁ Libuše, MBA
Lektoři:
BARBRY Simona, DiS.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
PhDr. Eva Morávková
E-mail: eva.moravkova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 458
Kmenový základ:
Není
Program:
Protože ve zdravotnictví jako v oboru dochází stále k novým výzvám a přicházejí nové podněty, stoupají tak nároky na veškerý zdravotnický personál nejen po stránce odborné, ale i na úrovni managementu. Ve druhém dni uzavřeného kurzu probereme následující témata: Teorie ledovce, Nastavení cílů (sebemotivace, hledání smyslu toho, co děláme), Síla otázek (Kdo se ptá vede rozhovor – umíme to?), Aktivní naslouchání (jako důležitý manažerský nástroj), Pohovor se zaměstnancem a možnosti rozvoje zaměstnance, Kontrolní mechanismus a zpětná vazba jako motivační nástroj vedení, Umění chválit.

Další možnosti