Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 235031273

Název akce:
Kurz – Manažerský trénink
Typ akce:
Mimořádný kurz
Kód akce:
235031273
Datum a čas konání:
01.03.2023 - 8:30
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
2700 Kč (111 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
NLZP, lékaře a vedoucí pracovníky.
Tématické celky:
Interní obory, Onkologické obory, Praktické lékařství, Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Neurologie, Fyzioterapeut
Vedoucí:
MARTINÁKOVÁ Libuše, MBA
Lektoři:
BARBRY Simona, DiS.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
PhDr. Eva Morávková
E-mail: moravkova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 458
Kmenový základ:
Není
Program:
Prakticky sestavený program je založený na osvědčených manažerských přístupech a behaviorální a pozitivní psychologii. Trénink je rozložen do 6 měsíců (celkem 6 dnů/ 1 den v měsíci), podmínkou je stejné složení týmu při všech šesti kurzech. Program klade důraz na autenticitu, individualitu, ověřené metody, nástroje a zkušenosti lektorky z praxe. Co se naučíte: • Sebereflexi autentického stylu vedení – pozitivní stránky vašeho vedení a rozpoznání vašich slabin a limitů • Zvládání klíčových manažerských situací • Posílení vnitřní angažovanosti jednotlivců i celého týmu • Zvýšení samostatnosti, produktivity a kompetence vedených lidí • Efektivně komunikovat se všemi klíčovými partnery • Řešit konfliktní a kritické situace • Zvládat výzvy a dokázat vést efektivně i v období neustálých změn. Program probíhá formou interaktivního tréninku, individuální a týmové reflexe, řešení reálných manažerských situací z praxe. Trénink je rozložen do 6 měsíců (celkem 6 dnů), po jednotlivých dnech vždy následuje 3 až 5 týdnů pro uplatnění v praxi, což zajistí možnost zpětné vazby a viditelné výsledky aplikované do praxe.

Další možnosti