Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 235031270

Název akce:
Kurz – Zdravá sebeúcta jako imunitní systém lidského vědomí
Typ akce:
Mimořádný kurz
Kód akce:
235031270
Datum a čas konání:
16.02.2023 - 8:30
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
2500 Kč (103 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře i nelékařská povolání.
Tématické celky:
Chirurgické obory, Interní obory, Praktické lékařství, Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Fyzioterapeut
Vedoucí:
MARTINÁKOVÁ Libuše, MBA
Lektoři:
BARBRY Simona, DiS.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
PhDr. Eva Morávková
E-mail: moravkova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 458
Kmenový základ:
Není
Program:
Kurz je zaměřen na stabilitu osobnosti a vnímání sama sebe. Ověříte si, jak se vnitřně vnímáte, máte-li přiměřené sebevědomí k dosažení úspěšnosti vzhledem k vašim životním zkušenostem. Budete se věnovat zdravě nebo toxicky nastavenému vztahu sami k sobě. Dozvíte se, jak pracovat s možnými pochybnostmi, které hlodají ve vašem nitru a jak se s nimi vypořádat. Budete si moci odpovědět na otázku, zda život, který žijete, je opravdu podle vašich představ, zda svůj život máte ve svých rukou do té míry, pokud je to ovlivnitelné. Pod vedením naší zkušené a oblíbené lektorky Simony Barbry tento seminář nabídne prvky koučinku, terapeutických přístupů, bio-dynamickou práci s tělem a psycho-hygienická cvičení.

Další možnosti