Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 332031270

Název akce:
Kurz – Klinický výzkum pro zdravotnické pracovníky – význam pro praxi a základní metody výzkumu
Typ akce:
Mimořádný kurz
Kód akce:
332031270
Datum a čas konání:
28.04.2023 - 9:00
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
1900 Kč (78 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
všechny lékaře (i nelékaře), které zajímají biologické zákonitosti v medicíně a kteří jsou z menšího pracovistě bez zázemí fakulty nebo jiné akademické instituce.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína, Fyzioterapeut
Vedoucí:
prof. MUDr. ČERNÝ Vladimír, Ph.D., FCCM
doc. MUDr. ASTAPENKO David, Ph.D., MBA
Lektoři:
prof. MUDr. ČERNÝ Vladimír, Ph.D., FCCM
doc. MUDr. ASTAPENKO David, Ph.D., MBA
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
PhDr. Eva Morávková
E-mail: eva.moravkova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 458
Kmenový základ:
Není
Program:
Rádi byste zahájili svůj vlastní výzkum, ale potřebovali byste zpočátku poradit? Cílem kurzu je ve formátu prezentací a diskuze ukázat, jak interpretovat výsledky klinických i experimentálních studií, jak z nich získat informace pro vlastní klinickou praxi, jak provádět vlastní výzkum, jak nalézat odpovědi na své originální hypotézy včetně přípravy žádosti o grant a napsání publikačního výstupu vašeho výzkumu.

Další možnosti