Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 207031112

Název akce:
E-kurz – Jak šetřit epidemie
Typ akce:
E-kurz
Kód akce:
207031112
Datum konání:
Vzdělávací akce je k dispozici 30 dní od připsání účastnického poplatku na účet IPVZ.
Místo konání:
On-line (e-kurz)
Cena:
300 Kč (13 €)

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
epidemiology, mikrobiology a ostatní zdravotnické pracovníky, kteří potřebují být orientováni v principech šetření a potlačování epidemií.
Tématické celky:
Ostatní lékařské obory, Ostatní nelékařské obory
Vedoucí:
doc. MUDr. GÖPFERTOVÁ Dana, CSc.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Potlačování epidemií je jednou z hlavních povinností orgánů ochrany veřejného zdraví. Cílem kurzu je představit epidemiologické šetření jako logický postup, který má jednoznačně identifikovatelné fáze a seznámit účastníky se základními epidemiologickými nástroji, používanými při šetření a potlačování epidemií a demonstrovat jejich použitelnost na vybraných příkladech epidemiologických šetření. Kurz je doplněn výkladovým slovníkem relevantních pojmů, rozšiřujícím textem pro méně pokročilé účastníky a sériemi praktických otázek. Ukončen je závěrečným autotestem.

Další možnosti