Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 222031113

Název akce:
Kurz – Antipsychotika a antidepresiva v klinické praxi
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
222031113
Datum a čas konání:
18.05.2023 - 9:00
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF, 140 00
Cena:
1900 Kč (78 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře před atestací z psychiatrie, ale také pro lékaře kterékoliv věkové kategorie, kteří si chtějí osvěžit problematiku psychofarmakoterapie.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Ostatní lékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína
Vedoucí:
prof. MUDr. ČEŠKOVÁ Eva, CSc.
Lektoři:
prof. MUDr. ČEŠKOVÁ Eva, CSc.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Úvodem bude krátká historie psychofarmakoterapie, současný stav a budoucí trendy. Dělení antipsychotik, rozdíly mezi jednotlivými skupinami a jednotlivými látkami, jejich použití v klinické praxi, účinnost, nežádoucí účinky. Analogicky u antidepresiv. Závěrem farmakorezistentní stavy, možnosti jejich léčby.

Další možnosti