Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 222031112

Název akce:
Kurz – Vrozené způsoby, jak zvládat profesionální stres
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
222031112
Datum a čas konání:
11.05.2023 - 9:00
Místo konání:
Praha 8, Ústavní 91, Psychiatrická nemocnice, oddělení 36
Cena:
1900 Kč (78 €)

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
psychiatry a lékaře ve specializační přípravě v oboru psychiatrie, pro kontinuální vzdělávání psychiatrů a lékaře jiných oborů, pro klinické psychology a další nelékařské profese ve zdravotnictví, i pro pracovníky pomáhajících profesí.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Psychologie, Ostatní lékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína
Vedoucí:
MUDr. NEŠPOR Karel, CSc.
Lektoři:
MUDr. NEŠPOR Karel, CSc.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Uvolnění je pro přežití ještě mnohem důležitější než schopnost rychle zmobilizovat síly. Způsoby, jak se uvolnit, máme vrozené. Zejména se jedná o úsměv a smích, klidné brániční dýchání, spánek, dobré vztahy, uklidňující prostředí a společnost, spontánní relaxaci po tělesné aktivitě a zdravé emoce, např. laskavost nebo vděčnost. Z toho vycházejí relaxační techniky a řada dalších postupů. Klid, vlídnost a pohoda se mezi lidmi přenášejí. To se děje zejména od výše postavené osoby směrem k podřízeným. Emoční naladění zdravotníků proto do značné míry ovlivňuje pacienty a jejich odezvu a spolupráci.

Další možnosti