Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 222031111

Název akce:
Kurz – Komunikace s duševně nemocnými
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
222031111
Datum a čas konání:
23.05.2023 - 9:00
Místo konání:
Praha 8, Ústavní 91, Psychiatrická nemocnice, oddělení 36
Cena:
1900 Kč (78 €)

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
psychiatry a lékaře ve specializační přípravě v oboru psychiatrie a gerontopsychiatrie, pro kontinuální vzdělávání psychiatrů a lékaře jiných oborů a pracovníky nelékařských profesí ve zdravotnictví (klinické psychology a další nelékařské profese ve zdravotnictví).
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Psychologie, Ostatní lékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína
Vedoucí:
MUDr. VYHNÁNKOVÁ Zdeňka
Lektoři:
MUDr. VYHNÁNKOVÁ Zdeňka
MUDr. TRANČÍK Pavel
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Kurz seznámí účastníky s problematikou psychických onemocnění a se specifiky komunikace v souvislosti s jednotlivými diagnózami.

Další možnosti