Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 222031109

Název akce:
Kurz – Psychologické vyšetřovací metody
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
222031109
Datum konání:
6.6.2023
Místo konání:
Praha 8, Ústavní 91, Psychiatrická nemocnice, katedra psychiatrie
Cena:
1900 Kč (78 €)

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
psychiatry a lékaře ve specializační přípravě v oboru psychiatrie, pro kontinuální vzdělávání psychiatrů a lékaře jiných oborů, pro pracovníky nelékařských profesí ve zdravotnictví (klinické psychology a další nelékařské profese ve zdravotnictví).
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Psychologie, Ostatní lékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína
Vedoucí:
PhDr. GOLDMANN Petr
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Vysvětlení základů psychologické diagnostiky s důrazem na možnosti a meze psychologických testů. Představení základních testů, se kterými se pracuje ve zdravotnictví. Zaměření informací na to, aby psychiatrovi pomohly orientovat se v jednotlivých oblastech, resp. doménách, kde může klinický psycholog pomoci zpřesnit diagnózu nebo pomoci při plánování léčebného programu a při hodnocení dosažených změn. Kurz přispěje ke zkvalitnění profesionálního dialogu mezi psychiatrem a psychologem.
Zbývajících volných míst:
16
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti