Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 238031114

Název akce:
Kurz – EHDS – evropský zdravotní datový prostor (Propouštěcí zpráva)
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
238031114
Datum konání:
16.5.2023
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
1900 Kč (78 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře, zubní lékaře, lékárníky, další zdravotnické pracovníky a jiné zdravotnické pracovníky ve zdravotnictví.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Stomatologické obory, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína, Fyzioterapeut
Vedoucí:
MUDr. CABRNOCH Milan, MBA
Ing. KRUŽÍK Hynek
prof. MUDr. DOLEŽALOVÁ Pavla, CSc.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Kurz je zařazený do bloku European Health data Space (EHDS). Téma regulované propouštěcí zprávy je v českém zdravotnictví zcela nové. Posluchači se seznámí s legislativními východisky pro regulovanou propouštěcí zprávu v EHDS. Dále se posluchači seznámí s návrhem struktury propouštěcí zprávy a s návrhem na její používání, jak vzniká v projektu řízeném Ministerstvem zdravotnictví ČR. Součástí kurzu bude otevřená diskuse o příležitostech a překážkách, které s sebou předpokládaná implementace regulované propouštěcí zprávy přináší.
Zbývajících volných míst:
30
Upřesnění:
Další související témata: Co přinese EHDS českému zdravotnictví? (31. ledna 2023) Elektronický recept (21. února 2023) Pacientský souhrn (21. března 2023) Laboratorní zpráva (4. dubna 2023) Zpráva z vyšetření obrazového komplementu (25. dubna 2023)
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti