Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 238031109

Název akce:
Kurz – EHDS – evropský zdravotní datový prostor (Co přinese EHDS českému zdravotnictví?)
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
238031109
Datum konání:
9.5.2023
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
1900 Kč (78 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře, zubní lékaře, lékárníky, další zdravotnické pracovníky a jiné zdravotnické pracovníky ve zdravotnictví.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Stomatologické obory, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína, Fyzioterapeut
Vedoucí:
MUDr. CABRNOCH Milan, MBA
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Kurz je zaměřen na přípravu evropského nařízení o vytvoření evropského datového prostoru. Toto nařízení přináší (přinese) celou řadu důležitých novinek. Tyto novinky významným způsobem ovlivní fungování zdravotnických systémů v jednotlivých zemích tedy i v ČR. V následujících navazujících kurzech budou představena klíčová témata nařízení. Jsou to elektronický recept, pacientský souhrn, propouštěcí zpráva, laboratorní výsledková zpráva a zpráva z obrazového komplementu. Přednášející jsou přední čeští odborníci, kteří se věnují předmětné tématice. V rámci kurzu předpokládáme dostatečný prostor pro diskuzi účastníků nad prezentovanými návrhy. Tyto diskuse se mohou stát jedním z odborných podkladů k přípravě implementace nařízení do reality českého zdravotnictví.
Upřesnění:
Další související témata: Elektronický recept (21. února 2023) Pacientský souhrn (21. března 2023) Laboratorní zpráva (4. dubna 2023) Zpráva z vyšetření obrazového komplementu (25. dubna 2023) Propouštěcí zpráva (16. května 2023)

Další možnosti