Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 238031107

Název akce:
Kurz – Informační systémy záchranné služby
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
238031107
Datum konání:
7.3.2023
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
1900 Kč (78 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
manažery a pracovníky zabývající se informatikou a informačními systémy ve zdravotnictví, zejména pro pracovníky v záchranné službě a pro pracovníky zdravotnických zařízení spolupracujících se záchrannou službou.
Tématické celky:
Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví, Ostatní lékařské obory, Ostatní nelékařské obory
Vedoucí:
MUDr. CABRNOCH Milan, MBA
MUDr. TRNKA Pavel
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Zdravotnická záchranná služba je součástí integrovaného záchranného systému a současně součástí systému poskytování zdravotních služeb. Posluchači se během kurz seznámí s platnou legislativou v předmětné oblasti. Dále se seznámí s příklady konkrétních řešení informačních systémů. V diskusi dominuje tematika informačního propojení, technických možností a jejich skutečného využívání, ať již z pohledu informací, které mají poskytovatelé zdravotní péče a může je při své práci využít záchranná služba, tak i naopak z pohledu informací získaných záchrannou službou a využitelných při návazném poskytování zdravotní péče u dalších poskytovatelů.

Další možnosti