Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 238031105

Název akce:
Kurz – Kybernetická bezpečnost ve zdravotnictví
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
238031105
Datum konání:
18.5.2023
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
1900 Kč (78 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
manažery ve zdravotnictví a všechny další odborníky, kteří mají o danou problematiku zájem a kteří působí v oblasti kybernetické bezpečnosti ve zdravotnictví.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína, Fyzioterapeut
Vedoucí:
MUDr. CABRNOCH Milan, MBA
Ing. LIDINSKÝ Vít, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Kurz je cílen podle potřeb manažerů poskytovatelů zdravotních služeb. Zahrnuje přehled platných právních předpisů v oblasti kybernetické bezpečnosti při poskytování zdravotních služeb. V první části kurzu se účastníci seznámí s novou českou právní úpravou v oblasti ochrany osobních údajů ve zdravotnictví, tedy se Zákonem o zpracování osobních údajů a Zákonem, kterým se mění některé zákony v souvislosti s přijetím zákona o zpracování osobních údajů. Ve druhé části kurzu se účastníci seznámí s novou právní úpravou v oblasti kybernetické bezpečnosti, jak ji přináší novela zákona č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti.

Další možnosti