Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 238031104

Název akce:
Kurz – Identita a identifikace v elektronickém zdravotnictví
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
238031104
Datum a čas konání:
14.02.2023 - 9:00
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
1000 Kč (41 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je káva během přestávky.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře, lékárníky, zubní lékaře, další zdravotnické pracovníky i nezdravotnické pracovníky ve zdravotnictví. Kurzu se mohou zúčastnit i zájemci z oblasti sociálních služeb a další zájemci o problematiku.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví, Stomatologické obory, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína, Fyzioterapeut
Vedoucí:
MUDr. CABRNOCH Milan, MBA
MUDr. TRNKA Pavel
Lektoři:
MUDr. TRNKA Pavel
MUDr. CABRNOCH Milan, MBA
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Kurz je cílen podle potřeb běžných poskytovatelů zdravotních služeb a jejich zaměstnanců, zdravotníků. Poskytne základní přehled identifikačních, autorizačních a autentifikačních nástrojů, používaných v soudobém zdravotnictví v ČR a v EU. Při představování těchto nástrojů lektor využije analogie s „ne-elektronickým“ světem. Součástí kurzu je přehled aktuálně platné české i evropské legislativy z předmětné oblasti. Posluchači se seznámí s konkrétními příklady používaných řešení a v neposlední řadě i s očekávaným vývojem v oblasti.

Další možnosti