Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 206431102

Název akce:
Kurz – AKK Laboratorní metody v asistované reprodukci II
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
206431102
Datum a čas konání:
27.03.2023 9:00 - 30.03.2023
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
7600 Kč (311 €)
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
frekventanty AKK Laboratorní metody v asistované reprodukci.
Tématické celky:
Ostatní nelékařské obory
Vedoucí:
prof. MUDr. TRÁVNÍK Pavel, DrSc.
Lektoři:
prof. MUDr. TRÁVNÍK Pavel, DrSc.
RNDr. HÜTTELOVÁ Renata, Ph.D., MBA
RNDr. TAUWINKLOVÁ Gabriela
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Milena Keslová
E-mail: keslova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 457
Kmenový základ:
Není
Program:
Režim a pohyb v embryologické laboratoři. Aseptické postupy, postupy vylučující záměnu reprodukčních buněk. Používané materiály a roztoky a jejich uchovávání. Logistika v embryologické laboratoři. Management kvality v embryologické laboratoři. Řízená dokumentace v embryologické laboratoři. Propouštění reprodukčních buněk a embryí. Legislativa o ochraně lidských reprodukčních buněk. Základy mikrobiologie a epidemiologie. Ochrana reprodukčních buněk a embryí před zevní a křížovou kontaminací. Ochrana reprodukčních buněk a embryí před fyzikálními a chemickými noxami. Mikroskopy a jejich typy, základy optiky mikroskopů. Inkubátory pro reprodukční buňky. Laminární boxy. Mikromanipulátory. Centrifugy. Měření teploty a koncentrace vodíkových iontů. Smysl vyšetření spermiogramu. Manuál WHO 2010 Klasické a instrumentální metody vyšetření ejakulátu. Zhotovení a barvení nátěru spermií. Vyhodnocení morfologie spermií. Obecné složení kultivačních medií.
Zbývajících volných míst:
11

Další možnosti