Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 235022271

Název akce:
Kurz – Chronický stres a jeho dopad na kulturu komunikace
Typ akce:
Mimořádný kurz
Kód akce:
235022271
Datum a čas konání:
08.10.2022 - 8:30
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
2000 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
všechny zdravotnické pracovníky i pro nezdravotníky, kteří pracují ve zdravotnictví.
Tématické celky:
Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Ostatní nelékařské obory
Vedoucí:
Mgr. POVOLNÁ Pavla, Ph.D.
Lektoři:
BARBRY Simona, DiS.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
PhDr. Eva Morávková
E-mail: moravkova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 458
Kmenový základ:
Není
Program:
Celostní pohled na stres, jeho zvládnutí, ulpívání, úvod do prevence syndromu vyhoření a Resilience, sebe-zkušenostní techniky. V tomto kurzu budeme pod vedením zkušené lektorky Simony Barbry sdílet nejen zkušenosti zvládání stresových situací, ale i jejich původ, prevenci, možná řešení následků, ale zejména prevenci vzniku dalších kritických momentů, a tím i vzniku opakovaných stresových reakcí, které mohou vést až k syndromu vyhoření, kterým jsou (jak známo) zdravotníci extrémně ohroženi. Hlavními milníky v této snaze bude osvětlení významu následujících pojmů a témat: VUCA, anatomie stresu, stresová reakce, vzorce chování, tok energie, stres vs. tlak, adaptivní vs. neadaptivní strategie, vědomí smyslu, rodičovské příkazy, transakční analýza, "quick tricks", vliv stresového prostředí na kulturu komunikace, stres a biodynamika. Budeme se zabývat i návrhy efektivních využití vhodných protistresových technik.
Zbývajících volných míst:
23
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti