Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 210522103

Název akce:
Kurz – Výživa v pediatrii
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
210522103
Datum a čas konání:
25.11.2022 - 8:30
Místo konání:
Praha 10, Ruská 85, IPVZ, 100 05
Cena:
1600 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
pediatry se zájmem o klinickou výživu a intenzivní metabolickou péči u dětí v rámci celoživotního vzdělávání. Kurz je vhodný pro lékaře v přípravě k atestaci v oboru, ale i pro získání nových informací v tomto oboru.
Tématické celky:
Interní obory, Pediatrické obory
Vedoucí:
MUDr. SZITÁNYI Peter, Ph.D.
Lektoři:
MUDr. FRÜHAUF Pavel, CSc.
MUDr. SZITÁNYI Peter, Ph.D.
Mgr. FLORIÁNKOVÁ Marcela
PARIKRUPOVÁ Miriam
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Frekventanti se seznámí se specifiky nutriční a metabolické péče v pediatrii, základy energetického metabolismu, vyšetřovacími metodami stavu výživy a vnitřního prostředí, indikacemi a správnou aplikací nutriční intervence enterální a parenterální výživou, diagnostikou a řešením malnutričních stavů, základní logistikou nutriční podpory, ambulantní formou nutriční podpory a akutními metabolickými komplikacemi nutriční intervence. Absolvent kurzu bude schopen diagnostikovat a řešit základní problémy spojené s nutriční intervencí u dětí a správně aplikovat její různé formy. Kurz obsahuje 5 témat a je ukončen testem.

Soubory ke stažení

program kurzu (76 KB)

Další možnosti