Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 203122101

Název akce:
Webinář – Alergie na antibiotika
Typ akce:
Webinář
Kód akce:
203122101
Datum a čas konání:
01.02.2023 8:00 - 30.06.2023 23:59
Místo konání:
On-line
Použité technologie vysílání:
YouTube
Cena:
400 Kč

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
všeobecné praktické lékaře, praktické lékaře pro děti a dorost, internisty, pediatry, ambulantní specialisty, infektology, mikrobiology, stomatology, farmaceuty.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Farmaceutické obory, Stomatologické obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína
Vedoucí:
MUDr. TROJÁNEK Milan, Ph.D.
MUDr. ŠTEFAN Marek, MBA
Lektoři:
MUDr. SEDLÁČKOVÁ Lenka
MUDr. STROJIL Jan, Ph.D.
MUDr. GREBENYUK Vyacheslav
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Milena Keslová
E-mail: keslova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 457
Kmenový základ:
Není
Program:
Cílem vzdělávací akce je seznámit posluchače s problematikou alergických a nežádoucích reakcí na antibiotickou terapii. V kurzu budou probrány nejčastější klinické situace, se kterými se lékař může setkat u ambulantních i hospitalizovaných pacientů, včetně nejčastěji udávané alergie na peniciliny či jiné beta-laktamy. Absolvent se dozví, jak správně rozpoznat závažnou alergickou reakci či naopak stavy, kdy se o alergickou reakci nejedná, jaká vyšetření jsou racionální a jak postupovat při dalším užití antibiotika.

Další možnosti

Jiné vzdělávací akce, které by vás mohly zajímat