Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 294022111

Název akce:
Webinář – Povinná mlčenlivost zdravotnických pracovníků
Typ akce:
Webinář
Kód akce:
294022111
Datum a čas konání:
23.09.2022 - 9:00-12:00
Místo konání:
On-line
Použité technologie vysílání:
Zoom
Cena:
800 Kč

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
zdravotnické pracovníky.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Farmaceutické obory, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví, Stomatologické obory, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína, Fyzioterapeut
Vedoucí:
MUDr. KRÁLÍKOVÁ Veronika
Lektoři:
MUDr. KRÁLÍKOVÁ Veronika
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Webinář je přehledem základních legislativních norem spojených s povinnou mlčenlivostí, včetně případů jejího prolomení, doplněn o příklady z praxe. Důvěra mezi pacientem a lékařem je považována za jedno z nejdůležitějších kritérií při poskytování zdravotní péče. Neznalost právní úpravy povinné mlčenlivosti a poskytování informací o zdravotním stavu pacienta může tuto důvěru snadno narušit.
Upřesnění:
Kurz probíhá v dopoledních hodinách.
Poznámka:
Záznam z webináře bude následně k dispozici 14 dní.

Soubory ke stažení

Další možnosti