Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 294022110

Název akce:
Kurz – Veřejné zdravotnictví – Modul IV.
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
294022110
Datum konání:
16.12.2022 - 17.12.2022
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF, 140 00
Cena:
4800 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře i nelékaře se zájmem o problematiku poskytování zdravotních a sociálních služeb v ČR podle platné legislativy.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví, Ostatní lékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína
Vedoucí:
doc. MUDr. PETRÁKOVÁ Alena, CSc.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Modul IV. je zaměřen na stručný přehled ekonomiky a financování zdravotnictví ČR v mezinárodním srovnání a na úlohu státu při poskytování zdravotních služeb v ČR. V přehledu budou probrány ve stručném přehledu veřejné finance, zdroje financování zdravotnictví v ČR, veřejné zdravotní pojištění a zdravotní pojišťovny. Diskuse bude věnována konkrétním příkladům z praxe. Prezenční výuka bude doplněna e-learningem. Další tematicky zaměřené moduly kurzu Veřejné zdravotnictví budou vypsány v katalogu akcí na období leden – červen 2023.
Zbývajících volných míst:
18
Stav vzdělávací akce:
Akce byla zrušena

Další možnosti