Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 294022109

Název akce:
Kurz – Veřejné zdravotnictví – Modul III.
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
294022109
Datum konání:
25.11.2022 - 26.11.2022
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF, 140 00
Cena:
4800 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře i nelékaře se zájmem o problematiku poskytování zdravotních a sociálních služeb v ČR podle platné legislativy.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví, Ostatní lékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína
Vedoucí:
doc. MUDr. PETRÁKOVÁ Alena, CSc.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Modul III. je zaměřen na přehled zdravotní, sociální a lékové politiky v ČR v mezinárodním srovnání, s přehledem globálních i evropských priorit v péči o zdraví a jejich implementaci do strategie dalšího rozvoje péče o zdraví v ČR do roku 2030 i v delším časovém horizontu (predikce do roku 2050). Součástí tohoto modulu bude diskuse o typologii zdravotnických systémů a jejich výkonnosti, s důrazem na zdravotnický systém v ČR včetně integrovaného modelu zdravotní a sociální péče. Diskuse bude věnována konkrétním příkladům z praxe. Prezenční výuka bude doplněna e-learningem.
Zbývajících volných míst:
18
Stav vzdělávací akce:
Akce byla zrušena

Další možnosti