Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 222022108

Název akce:
Webinář – Psychiatrické a psychologické důsledky epidemií a katastrof
Typ akce:
Webinář
Kód akce:
222022108
Datum konání:
1.11.2022
Místo konání:
On-line
Cena:
1600 Kč

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
psychiatry a lékaře ve specializační přípravě v oboru psychiatrie, pro kontinuální vzdělávání psychiatrů a lékaře jiných oborů, pro klinické psychology a další nelékařské profese ve zdravotnictví.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Psychologie, Ostatní lékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína
Vedoucí:
Prof. MUDr. VEVERA Jan, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Odpověď různých společenství na závažné situace, krize a katastrofy se případ od případu liší, je ale možné vysledovat typický průběh vyrovnávání se s těmito událostmi. Během kurzu budeme probírat psychopatologii typickou pro jednotlivá stadia, analyzovat přirozené adaptivní mechanismy a seznámíme se se specifickými intervencemi od historických příkladů až po současné strategie zvládání krize covid-19.

Další možnosti

Jiné vzdělávací akce, které by vás mohly zajímat