Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 222022103

Název akce:
Kurz – Některé psychoterapeutické techniky, které se osvědčily nejen při léčbě návykových nemocí
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
222022103
Datum a čas konání:
06.10.2022 - 9:00
Místo konání:
Praha 8, Ústavní 91, Psychiatrická nemocnice, katedra psychiatrie - pavilon 27, první patro
Cena:
1600 Kč

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
psychiatry a lékaře ve specializační přípravě v oboru psychiatrie, pro kontinuální vzdělávání psychiatrů a lékaře jiných oborů, pro klinické psychology a další nelékařské profese ve zdravotnictví.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Psychologie, Ostatní lékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína
Vedoucí:
MUDr. NEŠPOR Karel, CSc.
Lektoři:
MUDr. NEŠPOR Karel, CSc.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Posilování motivace, postupy, jak zvládat bažení po návykové látce (craving) a rizikové emoce, svépomoc nebo jednoduché a snadno aplikovatelné nefarmakologické techniky, jak ovlivnit psychický stav. Postupy nacházející uplatnění při léčbě návykových nemocí a jiných duševních poruch a i při zvládání profesionálního stresu.

Další možnosti