Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 222022102

Název akce:
Kurz – Hodnocení rizika násilného jednání
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
222022102
Datum a čas konání:
22.09.2022 - 9:00
Místo konání:
Praha 8, Ústavní 91, Psychiatrická nemocnice, katedra psychiatrie - pavilon 27, první patro
Cena:
1600 Kč

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře, psychology, soudní znalce.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Psychologie, Ostatní lékařské obory, Ostatní nelékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína
Vedoucí:
MUDr. PÁV Marek, Ph.D.
Prof. MUDr. VEVERA Jan, Ph.D.
Lektoři:
Prof. MUDr. VEVERA Jan, Ph.D.
MUDr. PÁV Marek, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Účastníci se seznámí s východisky násilného jednání u duševních onemocnění. Dále bude představena metoda Strukturovaného odborného hodnocení, účastníci budou seznámeni s konceptem rizikových a protektivních faktorů u duševních onemocnění. Nástroje HCR-20V3 a SAPROF budou představeny, probrány jejich jednotlivé položky rizika, kombinování rizik a protektivních faktorů. V rámci školení bude na kazuistickém příkladu demonstrována administrace nástrojů a tvorba intervenčních scénářů.

Soubory ke stažení

program kurzu (74 KB)

Další možnosti