Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 207422102

Název akce:
Specializační e-kurz – Radiační ochrana
Typ akce:
Specializační e-kurz
Kód akce:
207422102
Datum a čas konání:
01.09.2022 8:00 - 30.09.2022 23:00
Místo konání:
On-line (e-kurz)
Cena:
1200 Kč
Podmínkou přihlášky k účasti na distanční formě vzdělávání (e-kurzy, webináře a webcasty) je souhlas uchazeče s touto formou vzdělávání. Souhlas se podává podáním přihlášky.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře ve specializační přípravě ve vybraných oborech.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Ostatní lékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína
Vedoucí:
Ing. HORÁKOVÁ Ivana, CSc.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Mgr. Petra Trojanová
E-mail: trojanova@ipvz.cz
Telefon: 271 019 297
Kmenový základ:
Není
Program:
Cílem e-kurzu je seznámit se se základy radiační ochrany při lékařském ozáření, umět aplikovat principy radiační ochrany z pohledu indikujícího lékaře. Kurz odpovídá 4 hodinám prezenční výuky podle vzdělávacích programů z roku 2020 (v souladu s vyhláškou č. 397/2020 Sb.), příp. 8 hodinám prezenční výuky podle předchozích vzdělávacích programů.

Další možnosti