Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 211022103

Název akce:
Specializační kurz – Základní kmen – pro klinické laboratorní obory – klinická biochemie, alergologie a klinická imunologie, klinická genetika a nukleární medicína – 6. část: Modul ANAL
Typ akce:
Specializační kurz
Kód akce:
211022103
Datum a čas konání:
03.10.2022 8:00 - 05.10.2022
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
4800 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
klinické bioanalytiky výše uvedených oborů ve specializační přípravě, případně lékaře v přípravě k atestaci.
Tématické celky:
Ostatní nelékařské obory
Vedoucí:
doc. Ing. SPRINGER Drahomíra, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Mgr. Eva Chárová
E-mail: charova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 461
Kmenový základ:
Není
Program:
Optické metody – fotometrie. Amplifikační techniky (PCR, RT-PCR a Real-time PCR) – izolace materiálu, provedení, detekce produktů. Aplikace DNA technik v imunohematologii. Multiplexové techniky a mikročipy. Izotopové metody, práce s izotopy. Principy imunochemie a sérologie, fyzikálně chemické důsledky interakce Ag-Ab. Přehled imunologických a sérologických technik. Mikroskopie a mikroskopické techniky. Optické metody – fluorimetrie, luminiscenční analýza, turbidimetrie, nefelometrie. Fyzikální a chemické faktory analytických reakcí. Analyzátory krvinek a jejich současné možnosti. Interpretace výstupů z analyzátorů krevních buněk (hemogramy) a možnosti průtokové cytometrie. Separační a migrační metody (elektroforézy, chromatografie).
Stav vzdělávací akce:
Akce je naplněna

Další možnosti