Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 238021103

Název akce:
Kurz – Zdravotnická dokumentace a ochrana osobních údajů
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
238021103
Datum a čas konání:
24.05.2022 - 9:00
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
1600 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
zdravotnické pracovníky a další pracovníky ve zdravotnictví.
Tématické celky:
Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví
Vedoucí:
MUDr. CABRNOCH Milan, MBA
RNDr. NEUWIRT Karel
Lektoři:
RNDr. NEUWIRT Karel
MUDr. CABRNOCH Milan, MBA
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Zdravotnická dokumentace, její vedení a ochrana osobních údajů při poskytování zdravotních služeb. Posluchači se seznámí s definicí zdravotnické dokumentace, s věcnými důvody pro její řádné vedení. Seznámí se se základními legislativními východisky pro vedení zdravotnické dokumentace, s povinnostmi poskytovatele zdravotních služeb směrem k vedení zdravotnické dokumentace, s jejím obsahem, formou jejího vedení a způsoby jejího vedení. Novinky a změny, které s sebou přinesla novela vyhlášky č. 98/2012 Sb. o vedení zdravotnické dokumentace na podzim 2018. Zásadními tématy jsou přístup ke zdravotnické dokumentaci a ochrana osobních údajů. Posluchači se seznámí s novinkou ve zdravotnické dokumentaci, s pacientským souhrnem, jak jej zavádí zákon o zpracování osobních údajů. V oblasti ochrany osobních údajů se posluchači seznámí s Obecným nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR) a jeho promítnutím do zdravotnictví.

Další možnosti