Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 222021112

Název akce:
Webinář – Diagnostika a terapie neurokognitivních poruch dle MKN-11
Typ akce:
Webinář
Kód akce:
222021112
Datum a čas konání:
21.06.2022 - 14:00-17:00
Místo konání:
On-line
Použité technologie vysílání:
Zoom
Cena:
800 Kč

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
psychiatry a klinické psychology.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Psychologie, Ostatní lékařské obory, Ostatní nelékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína
Vedoucí:
RNDr. Mgr. VEVEROVÁ Kateřina, Ph.D.
Mgr. HORÁKOVÁ Hana, Ph.D.
Lektoři:
doc. MUDr. VYHNÁLEK Martin, Ph.D.
Mgr. HORÁKOVÁ Hana, Ph.D.
RNDr. Mgr. VEVEROVÁ Kateřina, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Diagnostika neurokognitivních poruch vyžaduje multidisciplinární přístup, který vychází z potřeby kombinace výsledků klinického vyšetření, klinického neuropsychologického vyšetření a vyšetření specifických biomarkerů neurodegenerativních onemocnění. Cílem vzdělávacího kurzu je seznámit účastníky s nejnovějšími poznatky v oblasti diferenciální diagnostiky neurokognitivních poruch dle MKN-11, jejich klasifikací a současných možností terapeutických intervencí.

Další možnosti