Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 222021108

Název akce:
Kurz – Dialektická behaviorální terapie: Představení směru a ochutnávka základních terapeutických strategií
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
222021108
Datum konání:
27.4.2022
Místo konání:
Plzeň – Lochotín, alej Svobody 80, FN, Psychiatrická klinika
Cena:
1600 Kč

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
psychiatry a lékaře ve specializační přípravě v oboru psychiatrie, pro kontinuální vzdělávání psychiatrů a lékaře jiných oborů, pro pracovníky nelékařských profesí ve zdravotnictví (klinické psychology a další nelékařské profese ve zdravotnictví).
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Psychologie, Ostatní lékařské obory, Ostatní nelékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína
Vedoucí:
Mgr. Bc. LINHARTOVÁ Pavla, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Dialektická behaviorální terapie (DBT) je komplexní psychoterapeutický program vyvinutý a zaměřený na léčbu zejména pacientů s hraniční poruchou osobnosti, kteří se sebepoškozují, jsou chronicky suiciduální a mají závažné potíže s regulací emocí. DBT je v zahraničí jedním ze základních přístupů k práci s pacienty s hraniční poruchou osobnosti, v České republice je zatím málo rozšířen. Kurz představuje základy DBT – pohled DBT na hraniční poruchu osobnosti, základní principy DBT a součásti terapie a představení práce se suicidálním pacientem podle DBT. Kurz zahrnuje přednášky i praktické nácviky.
Zbývajících volných míst:
14
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti