Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 213021101

Projekt je zaměřen na podporu specializačního vzdělávání v oboru nemocničního a veřejného lékárenství a dalších farmaceutických oborů a je spolufinancován z ESF prostřednictvím Operačního programu zaměstnanosti.

Projekt je určen pro farmaceuty v přípravě k atestaci z nemocničního a veřejného lékárenství a dalších farmaceutických oborů (radiofarmaka, farmaceutická technologie, laboratorní a vyšetřovací metody ve zdravotnictví.) zařazených do oboru nejpozději do 30. 6. 2017. Lze podpořit i farmaceuty zařazené do lékárenského základního kmene po 1. 7. 2017. Pravidla pro plnění podmínek projektu zůstávají stejná.

V rámci projektu budou účastníci podpoření ve smyslu úhrady kurzovného, stravného a ubytování (při vícedenních kurzech).

Podmínkou vstupu do projektových vzdělávacích aktivit je naplnění bagatelní podpory 40 hod, tzn., že účastník musí absolvovat 40 hodin vzdělávání.

Kurzy je možné kombinovat tak, aby účastník dosáhl minimálně 40 hod výuky během tří let. Účastníci mohou dosáhnout více hodin, avšak nemůžou absolvovat méně. 40 hodin výuky lze dosáhnout i absolvováním určité vzdělávací akce ze společného základu a následně k tomu další vzdělávací akce ze specializovaného výcviku. Pokud by se chtěl do projektu zařadit zájemce o obor Klinická farmacie, je pro něj určena povinnost v rámci společného základu absolvovat min. 40 hodin vzdělávání. Povinností na vstupu do projektu je vyplnění „Monitorovací list podpořené osoby“, který je povinným dokumentem MPSV souvisejícím s realizací projektu.

Název akce:
Specializační kurz – Farmakologie a farmakoterapie vybraných onemocnění/Novinky ve farmacii a zdravotnictví – PROJEKT
Typ akce:
Specializační kurz
Kód akce:
213021101
Datum a čas konání:
21.02.2022 9:00 - 25.02.2022
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
0 Kč

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
farmaceuty v přípravě k atestaci v rámci společného základu zařazené do oboru nejpozději 30.6.2017.
Tématické celky:
Farmaceutické obory
Vedoucí:
Mgr. ŠNAJDROVÁ Hana
Lektoři:
PharmDr. ZAJÍCOVÁ Marie
PharmDr. NOVOSADOVÁ Martina, Ph.D.
Mgr. ŠNAJDROVÁ Hana
PharmDr. ŠIMONOVÁ Eva
PharmDr. LŽIČAŘ Marek
PharmDr. ŠIMÍČEK Martin
PharmDr. ŠOLÍNOVÁ Jana
PharmDr. TAŠKOVÁ Ivana
PharmDr. KLOVRZOVÁ Sylva, Ph.D.
PharmDr. DVOŘÁK Jan
PharmDr. PETRŽELOVÁ Markéta
doc.PharmDr. MALÝ Josef, Ph.D.
PharmDr. KRAJČOVÁ Veronika
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Milena Keslová
E-mail: keslova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 457
Kmenový základ:
Není
Program:
Vybrané kapitoly z obecné a speciální farmakologie. Správná dispenzační praxe. Aplikační pomůcky léčiv. Compliance pacienta. Farmakoterapie zaměřená na vybrané skupiny pacientů.

Další možnosti

Jiné vzdělávací akce, které by vás mohly zajímat