Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 332012105

Název akce:
Webcast – Zdroje informací a znalostí pro obory psychiatrie a psychologie
Typ akce:
Webcast
Kód akce:
332012105
Datum a čas konání:
29.11.2021 8:00 - 13.12.2021 11:00
Místo konání:
On-line (webcast)
Cena:
350 Kč

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
psychiatry a psychology.
Tématické celky:
Psychiatrie, Psychologie
Vedoucí:
Mgr. HÁJKOVÁ Kateřina, MBA
doc. PhDr. PAPÍK Richard, Ph.D.
Lektoři:
Mgr. HÁJKOVÁ Kateřina, MBA
doc. PhDr. PAPÍK Richard, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
PhDr. Eva Morávková
E-mail: moravkova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 458
Kmenový základ:
Není
Program:
Kurz je zaměřený na informační zdroje, které jsou relevantní k problematice psychiatrie, dětské a dorostové psychiatrie, klinické psychologie, psychosomatiky a psychoterapie. Účastníci získají základní přehled přístupů ke zdrojům vědeckých lékařských informací a odborných informací v databázích, digitálních knihovnách a vybraných portálech v českém a zahraničním prostředí. Budou vysvětleny vyhledávací (rešeršní) postupy a řešena vybraná témata z výše uvedených oborů. Cílem kurzu je ukázat efektivní a rychlé cesty k ověřitelným vědeckým odborným informacím – vyhledávání v databázích typu PsycINFO, PsycArticles, PSYNDEX, EMBASE, Medline (EBSCO, OVID, PubMed), CINAHL, databáze v rámci ProQuest, ERIC, Web of Science, SCOPUS, Google Scholar, MEDVIK, katalogy českých knihoven, zdroje z kategorie EBM aj.).

Další možnosti