Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 332012103

Název akce:
Webcast – Zdroje informací a znalostí k tématům chronické bolesti
Typ akce:
Webcast
Kód akce:
332012103
Datum konání:
22.11.2021 - 6.12.2021
Místo konání:
On-line (webcast)
Cena:
350 Kč

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře oboru algeziologie, neurologie, anesteziologie, onkologie, praktické lékaře a další zájemce o problematiku chronické bolesti.
Tématické celky:
Onkologické obory, Praktické lékařství, Ostatní lékařské obory, Neurologie
Vedoucí:
MUDr. VONDRÁČKOVÁ Dana
Mgr. HÁJKOVÁ Kateřina, MBA
doc. PhDr. PAPÍK Richard, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
PhDr. Eva Morávková
E-mail: moravkova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 458
Kmenový základ:
Není
Program:
Kurz je zaměřený na přístup do nejvhodnějších informačních zdrojů, které jsou relevantní k problematice chronické bolesti a její léčbě. Účastníci získají přehled přístupů ke zdrojům vědeckých lékařských informací v databázích a digitálních knihovnách v českém a zahraničním prostředí, a také jim budou vysvětleny rešeršní postupy. Součástí kurzu je i on-line vyhledávání konkrétních témat (např. škála bolesti, chronická bolest, chronická neuropatická bolest, prostředky na tišení bolesti). Cílem webcastu je ukázat efektivní a rychlé cesty k ověřitelným lékařským informacím (vyhledávání v databázích typu Medline/Pubmed, Medline Complete, CINAHL, PsycINFO, PsycARTICLES, databáze v rámci ProQuest, EBSCO, Web of Science, SCOPUS, Google Scholar, Medvik, katalogy českých knihoven, zdroje z kategorie EBM, aj.).
Zbývajících volných míst:
50
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti