Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 238012113

Název akce:
Webinář pro pověřence pro OOU ve zdravotnictví
Typ akce:
Webinář
Kód akce:
238012113
Datum a čas konání:
02.12.2021 - 13:00-15:30
Místo konání:
On-line
Použité technologie vysílání:
Zoom
Cena:
500 Kč

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
pověřence pro ochranu osobních údajů u poskytovatelů zdravotních služeb a poskytovatelů pobytových sociálních služeb. Účast nebude odepřena ani DPO ze souvisejících a blízkých oblastí, jako je například veřejné zdravotní pojištění, veřejná správa, správa sociálního zabezpečení, úřady práce a podobně, ani dalším osobám s odborným zájmem o problematiku.
Tématické celky:
Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví
Vedoucí:
RNDr. NEUWIRT Karel
Lektoři:
RNDr. NEUWIRT Karel
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Kurz pro pověřence ve zdravotnictví je volný tematický cyklus vzdělávacích programů a je vždy připraven tak, aby se posluchači seznámili s novinkami v oblasti ochrany osobních údajů, případně v oblasti kybernetické bezpečnosti a souvisejícími oblastmi. Během dvou dnů se posluchači setkají se zajímavou osobností, odborníkem na projednávanou tématiku. Dostanou prostor pro prezentaci vlastních zkušeností, dobrých příkladů i případných incidentů.

Další možnosti