Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 210512101

Název akce:
Specializační kurz – Klinická výživa a intenzivní metabolická péče I. – základní kurz
Typ akce:
Specializační kurz
Kód akce:
210512101
Datum konání:
29.9.2021 - 1.10.2021
Místo konání:
Praha 10, Ruská 85, IPVZ
Cena:
4800 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře v přípravě k atestaci v oboru klinická výživa a intenzivní metabolická péče a pro uchazeče o funkční licenci ČLK F016. Kurz je vhodný i pro získání nových informací v tomto oboru v rámci celoživotního vzdělávání lékařů a farmaceutů i dalších odborných pracovníků.
Tématické celky:
Interní obory
Vedoucí:
doc. MUDr. TĚŠÍNSKÝ Pavel
MUDr. SZITÁNYI Peter, Ph.D.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Kurz obsahuje 20 témat a je ukončen testem. Frekventanti se seznámí se základy energetického metabolismu, vyšetřovacími metodami stavu výživy a vnitřního prostředí, indikacemi a správnou aplikací nutriční intervence enterální a parenterální výživou, diagnostikou a řešením malnutričních stavů, základní legislativou a logistikou nutriční podpory, dietním systémem, ambulantní formou nutriční podpory a metabolickými komplikacemi. Absolvent kurzu bude schopen diagnostikovat a řešit základní problémy spojené s hospitalizační malnutricí a správně aplikovat různé formy nutriční intervence. Absolvování kurzu je podmínkou k atestační zkoušce v oboru KVIMP, resp. pro kvalifikaci k získání funkční licence ČLK F016.
Zbývajících volných míst:
11
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)

Další možnosti