Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 207412104

Název akce:
Specializační kurz – Radiační ochrana pro aplikující odborníky – radiační onkology v rámci specializačního oboru radiační onkologie
Typ akce:
Specializační kurz
Kód akce:
207412104
Datum konání:
8.11.2021 - 9.11.2021
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
3200 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
radiační onkology v rámci specializační přípravy v oboru radiační onkologie.
Tématické celky:
Zobrazovací a laboratorní metody
Vedoucí:
Ing. HORÁKOVÁ Ivana, CSc.
Lektoři:
MUDr. PODŠKUBKOVÁ Hana
Ing. HORÁKOVÁ Ivana, CSc.
Ing. NOŽIČKOVÁ Jitka
Ing. KONIAROVÁ Irena, Ph.D.
Ing. DUFEK Vladimír, Ph.D.
Ing. NEGRI Anna
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Alena Vávrová
E-mail: vavrova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 455
Kmenový základ:
Není
Program:
Systém, požadavky a odpovědnosti aplikujících odborníků – radiačních onkologů – při zajišťování podmínek radiační ochrany při využívání ionizujícího záření k lékařskému ozáření podle požadavků vzdělávacích programů MZ ČR, včetně znalostí radiační ochrany potřebných pro vykonávání soustavného dohledu nad dodržováním požadavků radiační ochrany jako dohlížející osoba nebo jako osoba s přímým dohledem nad radiační ochranou podle požadavků Atomového zákona. Kurz je v délce 16 hodin prezenční výuky podle vzdělávacích programů z let 2018 a 2019 (v souladu s vyhláškou č. 221/2018 Sb.). Absolventi tohoto kurzu a zároveň kurzu radiační ochrany pro indikující lékaře (součást základního kmene interního) mohou, v případě, že chtějí získat i zvláštní odbornou způsobilost pro činnosti zvláště důležité z hlediska radiační ochrany podle Atomového zákona, složit zkoušku na SÚJB.

Další možnosti