Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 294012109

Název akce:
Kurz – Jak zvládat v práci druhé
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
294012109
Datum a čas konání:
25.11.2021 9:00 - 26.11.2021
Místo konání:
Praha 10, Ruská 85, IPVZ
Cena:
4400 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
zdravotnické pracovníky, kteří se chtějí zlepšit v komunikaci s problémovými lidmi v problémových situacích a systémech.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Farmaceutické obory, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví, Stomatologické obory, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína, Fyzioterapeut
Vedoucí:
PhDr. FROUZOVÁ Magdalena
Lektoři:
PhDr. FROUZOVÁ Magdalena
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Mgr. Vlasta Prosecká
E-mail: prosecka@ipvz.cz
Telefon: 271 019 335
Kmenový základ:
Není
Program:
Obecný přístup k problémovým lidem – ukázky s použitím přinesených případů, vylepšení svého postoje a stylu jednání. Obecný přístup k problémovým situacím v týmu. Zásady diplomatického sebeprosazování při jednání. Rozbor konkrétních problémových situací s problémovými lidmi. Základní situační mapy s určením cíle – o co nám jde? Rozbor konkrétních problémových situací zatížených silnou manipulací a nácvik vhodné strategie, postoje a jednání s ohledem na naše postavení na pracovišti.

Soubory ke stažení

Program kurzu (57 KB)

Další možnosti