Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 294012108

Název akce:
Kurz – Jak zvládat v práci sebe sama
Typ akce:
Kurz
Kód akce:
294012108
Datum a čas konání:
18.11.2021 9:00 - 19.11.2021
Místo konání:
Praha 10, Ruská 85, IPVZ
Cena:
4400 Kč
Občerstvení:
Součástí poplatku za vzdělávací akci je občerstvení.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře a zdravotnické pracovníky, kteří se chtějí naučit techniky ovládání sebe sama, které nezbytně potřebují pro výkon své profese.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Farmaceutické obory, Biomedicínské a technologické obory, Psychologie, Legislativa, organizace a řízení zdravotnictví, Stomatologické obory, Ostatní lékařské obory, Obory všeobecných sester, Porodní asistentka, Zdravotnický záchranář, Dětská sestra, Ostatní nelékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína, Fyzioterapeut
Vedoucí:
PhDr. FROUZOVÁ Magdalena
Lektoři:
PhDr. FROUZOVÁ Magdalena
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Mgr. Vlasta Prosecká
E-mail: prosecka@ipvz.cz
Telefon: 271 019 335
Kmenový základ:
Není
Program:
Způsoby zvládání různých typů distresu. Relaxační metody všedního dne. Empatie a mentalizace jako předpoklad lepší přípravy na vyjednávání. Přístup a postoj chránící před syndromem burnout na pracovišti. Koncentrace, fucusing a flow při práci. Zpracování vnitřního konfliktu týkající se pracovních priorit. Regulace afektu – monitoring, edukace a nácvik různého přístupu k jeho zvládání. Jak sám sebe motivovat.

Soubory ke stažení

Program kurzu (57 KB)

Další možnosti