Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 212211101

Název akce:
Specializační webinář – Paliativní péče
Typ akce:
Specializační webinář
Kód akce:
212211101
Datum a čas konání:
29.03.2021 10:00 - 02.04.2021 15:00
Místo konání:
On-line
Použité technologie vysílání:
YouTube, Zoom
Cena:
2900 Kč
Podmínkou přihlášky k účasti na distanční formě vzdělávání (e-kurzy, webináře a webcasty) je souhlas uchazeče s touto formou vzdělávání. Souhlas se podává podáním přihlášky.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře v přípravě na specializační vzdělávání v oboru všeobecné praktické lékařství (povinný kurz podle vzdělávacího programu) a dále všem, kteří se o problematiku paliativní péče zajímají.
Tématické celky:
Onkologické obory, Praktické lékařství
Vedoucí:
MUDr. ZÁVADOVÁ Irena
Lektoři:
MUDr. SOCHOR Marek
MUDr. Bc. HRNČIARIK Michal
MUDr. VAŇKOVÁ Hana, PhD.
MUDr. VLČKOVÁ Katarína
MUDr. ZÁVADOVÁ Irena
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Jana Hartmanová
E-mail: hartmanova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 443
Kmenový základ:
Není
Program:
Úvod do problematiky terminálně nemocných a umírajících s důrazem na vlastní sociální prostředí. Účastníci budou seznámeni se základy indikace k paliativní / hospicové péči, základy léčby bolesti a dalších symptomů, které provázejí nevyléčitelná onemocnění. Bude rovněž představen model multiprofesionální péče o umírající a jejich blízké: psycho-sociální a spirituální podpora.
Upřesnění:
Tento kurz je zakončen testem. Aby byl kurz považován za absolvovaný, je nutné minimálně 50 % testovaných otázek zodpovědět správně.

Další možnosti

Jiné vzdělávací akce, které by vás mohly zajímat