Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 207411103

Název akce:
Specializační webinář – Radiační ochrana pro aplikující odborníky (pro obor Radiologie a zobrazovací metody a obor Nukleární medicína)
Typ akce:
Specializační webinář
Kód akce:
207411103
Datum konání:
22.3.2021 - 24.3.2021
Místo konání:
On-line
Použité technologie vysílání:
Zoom
Cena:
4350 Kč
Podmínkou přihlášky k účasti na distanční formě vzdělávání (e-kurzy, webináře a webcasty) je souhlas uchazeče s touto formou vzdělávání. Souhlas se podává podáním přihlášky.

Přihlásit se na vzdělávací akci

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře specializačního oboru Radiologie a zobrazovací metody, pro lékaře specializačního oboru Nukleární medicína, pro další aplikující odborníky (chirurgy, kardiochirurgy, intervenční kardiology, gynekology, urology...) a další osoby na pracovištích se zdroji záření určenými pro lékařské ozáření (kromě radiační onkologie).
Tématické celky:
Zobrazovací a laboratorní metody
Vedoucí:
Ing. HORÁKOVÁ Ivana, CSc.
Lektoři:
prof. MUDr. NEUWIRTH Jiří, CSc., MBA
MUDr. PODŠKUBKOVÁ Hana
Ing. HORÁKOVÁ Ivana, CSc.
Ing. NOVÁK Leoš
Ing. DRÁBOVÁ Dana, CSc.
MUDr. FENCL Pavel, CSc.
MUDr. PAROBKOVÁ Hana
Ing. PRCHALOVÁ Dana
ing. DAVÍDKOVÁ Marie, Ph.D.
Ing. SÚKUPOVÁ Lucie, Ph.D.
Ing. DOSTÁLOVÁ Petra
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Alena Vávrová
E-mail: vavrova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 455
Kmenový základ:
Není
Program:
Systém, požadavky a odpovědnosti aplikujících odborníků při zajišťování podmínek radiační ochrany při využívání ionizujícího záření k lékařskému ozáření podle požadavků vzdělávacích programů MZ ČR, včetně znalostí radiační ochrany potřebných pro vykonávání soustavného dohledu nad dodržováním požadavků radiační ochrany jako dohlížející osoba nebo jako osoba s přímým dohledem nad radiační ochranou podle požadavků Atomového zákona. Kurz je v délce 24 hodin prezenční výuky podle vzdělávacích programů z let 2018 a 2019 (v souladu s vyhláškou č. 221/2018 Sb.). Absolventi tohoto kurzu mohou, v případě že chtějí získat i zvláštní odbornou způsobilost pro činnosti zvláště důležité z hlediska radiační ochrany podle Atomového zákona, složit zkoušku na SÚJB.
Zbývajících volných míst:
6
Stav vzdělávací akce:
Akce je vypsána (možno se přihlašovat)
Poznámka:
Z epidemiologických důvodů se kurz bude konat distanční formou - webinář (přímý přenos)

Další možnosti