Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 204002270

Název akce:
Mimořádný webinář – Individuální očkovací plány pro doposud neočkované nebo částečně očkované děti
Typ akce:
Mimořádný webinář
Kód akce:
204002270
Datum a čas konání:
13.10.2020 - 9:00-11:00
Místo konání:
On-line
Použité technologie vysílání:
Skype
Cena:
300 Kč

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
praktické lékaře pro děti a dorost, pediatry, praktické lékaře pro dospělé, infekcionisty, epidemiology, hygieniky, mikrobiology, odborníky pracovního lékařství a jejich zdravotní sestry, kteří chtějí získat základní a nezbytné informace o očkování a o imunitních mechanismech imunizace.
Vedoucí:
prof. MUDr. BERAN Jiří, CSc.
Lektoři:
prof. MUDr. BERAN Jiří, CSc.
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Webinář bude rozdělen na dvě části. Nejprve bude probrána fyziologická imunitní odpověď na očkování. Ve druhé části budou přednostně probrány dotazy účastníků na tvorbu individuálních očkovacích plánů (IOP) a ty budou doplněny o dotazy, které jsou na naše pracoviště zasílány. IOP se musí sestavovat tam, kde očkování ještě nebylo zahájeno a použití vakcíny v daném věku je již mimo doporučené uvedené v SPC, nebo se musí dokončit očkování, kde intervaly mezi dávkami mají podstatně delší nebo kratší intervaly než dovoluje SPC. Dotazy a žádosti o individuální plány dětí je vhodné zasílat ještě před zahájením webináře.

Další možnosti

Jiné vzdělávací akce, které by vás mohly zajímat