Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 205002101

Projekt je zaměřen na podporu specializačního vzdělávání v oboru nemocničního a veřejného lékárenství a dalších farmaceutických oborů a je spolufinancován z ESF prostřednictvím Operačního programu zaměstnanosti.

Projekt je určen pro farmaceuty v přípravě k atestaci z nemocničního a veřejného lékárenství a dalších farmaceutických oborů (radiofarmaka, farmaceutická technologie, laboratorní a vyšetřovací metody ve zdravotnictví.) zařazených do oboru nejpozději do 30. 6. 2017. Lze podpořit i farmaceuty zařazené do lékárenského základního kmene po 1. 7. 2017. Pravidla pro plnění podmínek projektu zůstávají stejná.

V rámci projektu budou účastníci podpoření ve smyslu úhrady kurzovného, stravného a ubytování (při vícedenních kurzech).

Podmínkou vstupu do projektových vzdělávacích aktivit je naplnění bagatelní podpory 40 hod, tzn., že účastník musí absolvovat 40 hodin vzdělávání.

Kurzy je možné kombinovat tak, aby účastník dosáhl minimálně 40 hod výuky během tří let. Účastníci mohou dosáhnout více hodin, avšak nemůžou absolvovat méně. 40 hodin výuky lze dosáhnout i absolvováním určité vzdělávací akce ze společného základu a následně k tomu další vzdělávací akce ze specializovaného výcviku. Pokud by se chtěl do projektu zařadit zájemce o obor Klinická farmacie, je pro něj určena povinnost v rámci společného základu absolvovat min. 40 hodin vzdělávání. Povinností na vstupu do projektu je vyplnění „Monitorovací list podpořené osoby“, který je povinným dokumentem MPSV souvisejícím s realizací projektu.

Název akce:
Specializační kurz – Farmaceutická technologie – PROJEKT
Typ akce:
Specializační kurz
Kód akce:
205002101
Datum konání:
24.9.2020
Místo konání:
Praha 4, Budějovická 15, Hotel ILF
Cena:
0 Kč

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
farmaceuty (lékárníky) zabývající se přípravou a kontrolou léčivých přípravků/magistraliter. Kurz je doporučen všem farmaceutům ve specializační přípravě v oborech farmaceutické technologie, nemocniční lékárenství, praktické lékárenství a další zájemce o tuto problematiku.
Tématické celky:
Farmaceutické obory
Vedoucí:
PharmDr. LÁZNIČKA Lukáš
Lektoři:
Mgr. ŠNAJDROVÁ Hana
PharmDr. HORÁKOVÁ Veronika
Mgr. HUSÁROVÁ Martina
PharmDr. KLOVRZOVÁ Sylva, Ph.D.
PharmDr. LÁZNIČKA Lukáš
PharmDr. PETRŽELOVÁ Markéta
PharmDr. Ing. UREŠ Tomáš
Mgr. BOUZ Lukáš
PharmDr. KOVÁČIK Andrej, Ph.D.
PharmDr. ŠABARTOVÁ Tereza
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Legislativa ve specializačním vzdělávání – novinky. Laboratorní chemikálie v lékárně – příprava a použití. Transdermální podání lečiv. Přístrojové vybavení pro přípravu. Receptury z lékáren pro centralizovanou přípravu sterilních a nesterilních přípravků. Zkušenosti s přípravou konopí v podmínkách ČR.

Soubory ke stažení

program kurzu (707 KB)

Další možnosti