Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 222002105

Název akce:
Webinář – Psychiatrické aspekty katastrof
Typ akce:
Webinář
Kód akce:
222002105
Datum a čas konání:
10.12.2020 - 14:00-17:00
Místo konání:
On-line
Použité technologie vysílání:
Zoom
Cena:
500 Kč

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
psychiatry a lékaře ve specializační přípravě v oboru psychiatrie, pro kontinuální vzdělávání psychiatrů a lékaře jiných oborů, pro klinické psychology a další nelékařské profese ve zdravotnictví.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Psychologie, Ostatní lékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína
Vedoucí:
doc. MUDr. VEVERA Jan, Ph.D.
Lektoři:
doc. MUDr. VEVERA Jan, Ph.D.
Prof. RNDr. DZÚROVÁ Dagmar, CSc.
Mgr. MLADÁ Karolina
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Odpověď různých společenství na závažné situace, krize a katastrofy se případ od případu liší, je ale možné vysledovat typický průběh vyrovnávání se s těmito událostmi. Během kurzu budeme probírat psychopatologii typickou pro jednotlivá stadia, analyzovat přirozené adaptivní mechanismy a seznámíme se se specifickými intervencemi od historických příkladů až po současné strategie zvládání krize COVID-19.

Další možnosti