Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 222602109

Název akce:
Webinář – Základní psychosomatická péče VII
Typ akce:
Webinář
Kód akce:
222602109
Datum a čas konání:
03.12.2020 10:00 - 04.12.2020 12:30
Místo konání:
On-line
Použité technologie vysílání:
Zoom
Cena:
2200 Kč

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
všeobecné lékaře, pediatry, gynekology, rehabilitační lékaře, další specialisty somatických oborů, pro psychiatry a klinické psychology.
Tématické celky:
Gynekologie a porodnictví, Hygiena a epidemiologie, Chirurgické obory, Interní obory, Onkologické obory, Pediatrické obory, Praktické lékařství, Zobrazovací a laboratorní metody, Psychiatrie, Ostatní lékařské obory, Dermatologie a venerologie, Neurologie, Oftalmologie, ORL, Rehabilitační a fyzikální medicína
Vedoucí:
MUDr. VEČEŘOVÁ - PROCHÁZKOVÁ Alena
Lektoři:
MUDr. NYKLESOVÁ Jana
Doc.MUDr. PhDr. PONĚŠICKÝ Jan
MUDr. RYBÁŘOVÁ Gabriela
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Andrea Malá
E-mail: mala@ipvz.cz
Telefon: 261 092 442
Kmenový základ:
Není
Program:
Psychoterapeutická zkušenost a základní psychosomatická péče, indikace k psychoterapii, vedení rozhovoru, přehled psychoterapeutických směrů a jejich indikace. Cyklus rodiny, krize v rodině jako příležitost. Starší pacient. Umírající pacient, téma smrti.

Další možnosti