Je vyžadována podpora jazyka JavaScript

Některé stránky na tomto webu vyžadují podporu jazyka JavaScript. Váš webový prohlížeč jazyk JavaScript nepodporuje nebo jazyk JavaScript není povolen.

Chcete-li zjistit, zda webový prohlížeč podporuje jazyk JavaScript nebo jazyk JavaScript chcete povolit, přečtěte si nápovědu k vašemu webovému prohlížeči.


Detail vzdělávací akce č. 212202101

Název akce:
Specializační webinář – Paliativní péče
Typ akce:
Specializační webinář
Kód akce:
212202101
Datum a čas konání:
09.11.2020 8:00 - 10.11.2020 14:00
Místo konání:
On-line
Použité technologie vysílání:
YouTube
Cena:
2900 Kč
Podmínkou přihlášky k účasti na distanční formě vzdělávání (e-kurzy, webináře a webcasty) je souhlas uchazeče s touto formou vzdělávání. Souhlas se podává podáním přihlášky.

Podrobné informace o akci

Určeno pro:
lékaře v přípravě k atestaci ze všeobecného praktického lékařství (povinný kurz dle vzdělávacího programu) a dále všem, kteří se o problematiku paliativní péče zajímají.
Tématické celky:
Praktické lékařství, Ostatní lékařské obory
Vedoucí:
MUDr. ZÁVADOVÁ Irena
Lektoři:
MUDr. VLČKOVÁ Katarína
MUDr. ZÁVADOVÁ Irena
JUDr. VRÁBLOVÁ Barbora
Mgr. HÁJEK Matěj
Instruktor(ka)
vzdělávací
akce:
Jana Hartmanová
E-mail: hartmanova@ipvz.cz
Telefon: 261 092 443
Kmenový základ:
Není
Program:
Multidisciplinární webinář představuje úvod do problematiky terminálně nemocných a umírajících s důrazem na vlastní sociální prostředí. Účastníci budou seznámeni se základy indikace k paliativní /hospicové péči, základy léčby bolesti a dalších symptomů, které provázejí nevyléčitelná onemocnění. Bude rovněž představen model multiprofesní péče o umírající a jejich blízké: psycho-sociální a spirituální podpora. Webinář je vypsán jako náhrada prezenčního 2 denního kurzu, který byl pro pandemii COVID-19 zrušen. Webinář zahrnuje test, přičemž pro úspěšné absolvování celé akce je nutné minimálně 50 % testových otázek zodpovědět správně.

Další možnosti